Jsme mezi TOP 10 penziony z celé ČR a 3. v Jihomoravském kraji!
Vranovská přehrada ubytování - Penzion M vranovská pláž

Firemní akce na vranovské přehradě

Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci.

Při tvorbě teambuildingových aktivit úzce spolupracujeme s firmou Bakchus aktivity, která patří v této oblasti mezi nejlepší.

Programy jsou zaměřeny na budování pracovního týmu, rozvoj důvěry mezi jednotlivými členy, vytvoření pozitivních vazeb a posílení vzájemné spolupráce. Připravujeme je vždy individuálně podle zadání klienta, přičemž klademe velký důraz na osobní jednání od zahájení projektu až po jeho dokončení.

Oslavy, svatby a jiné společenské akce

Plánujete svatbu, oslavu narozenin, promoci nebo jinou společenskou akci? Náš penzion a restaurace vám nabízí nejen vynikající jídlo a ubytování, ale také řadu doprovodných služeb.

Zajistíme pro vás vše – hostinu, hudbu i program. Pro vaši oslavu vám můžeme zajistit salonek a vinárnu v restauraci. venkovní terasy s nádherným výhledem na Vranovskou přehradu. Samozřejmostí je neplacené parkoviště, dětský koutek a další služby.
Výhodou je také možnost ubytování hostů, včetně apartmá pro novomanžele.

Nabídka pro firmy

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, škol,  vám nabízí Penzion M na Vranovské pláži. K dispozici je velký sál a vinárna v restauraci. Vaše firemní akce získají nový rozměr v komfortním Penzionu M. Součástí penzionu je i restaurace. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky vaší akce.

Nabízíme Vám kompletní zajištění doprovodného programu pro vaší akci. Paleta aktivit je široká; můžete si vybrat živou hudbu, netradiční společenské hry, prohlídku zajímavých kulturních památek, exkurzi vodního díla či okružní jízdu na výletní lodi.