Pobyty v hotelu, penzionu i bungalovech jsou standardně s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře servírované), která je podávána v hotelové jídelně. Je možné také na přání dokoupit plnou penzi.

 

Ceník stravování pro ubytované klienty

  Dospělý Dítě od 3 do 10 let Dítě do 3 let
Polopenze 420 Kč 300 Kč bez stravy, možno přikoupit
Snídaně 200 Kč 140 Kč bez stravy, možno přikoupit

 

Pokud je v penzionu ubytováno méně než 15 osob, podává se servírovaná snídaně, změna cen vyhrazena.

V případě zvýšení cen potravin a energií, bude cena stravování upravena.

 

Vinárna

Vinárna se nachází přímo pod restaurací (hned vedle venkovní fontány) a je pro Vás v provozu každý den (v sezoních měsících). Můžete si zde zakoupit míchané nápoje, kvalitní vína z produkce Vinařství Lahofer, točenou limonádu a čepované pivo.

Je zde také k dispozici projektor s možností sledování satelitních TV programů.

Součástí vinárny se také venkovní bar. Je tedy na Vás, zda zvolíte posezení v příjemně chladném prostředí vinárny, nebo venku s výhledem na bazén.

Můžete vzít bez obav i své malé ratolesti, v dětském koutku si zajisté užijí spoustu legrace :-).

 

Nabídka pro firmy, skupiny a zájezdy

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, nebo škol vám nabízí Penzion M na Vranovské pláži. K dispozici je velká restaurace, dále pak vinárna, venkovní altánek a v neposlední řadě celý areál penzionu.
Vaše firemní akce tak získají nový rozměr v komfortním Penzionu M na Vranovské přehradě. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky Vaší akce.

V restauraci, nebo vinárně pro Vás zajistíme snídaně, obědy, nebo večeře. Dále pak nabídku Coffee breaků, různé variace rautů a další gastronomické služby.

Nabízíme Vám kompletní zajištění doprovodného programu pro vaší akci. Paleta aktivit je široká: můžete si vybrat živou hudbu, netradiční společenské hry, prohlídku zajímavých kulturních památek, ochutnávku vín, exkurzi vodního díla či okružní jízdu na výletní lodi.

Napsali o nás

Naše ocenění

01

02

03

04

05

06